عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: مراکز علمی از جهاد دانشگاهی الگوبرداری کنند.

۲۹ تیر ۱۴۰۱ | ۱۱:۳۹ کد : ۴۶۳۶۷ اخبار برگزیده آخرین اخبار
تعداد بازدید:۱۳
به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد لرستان، حجت‌الاسلام احمد مبلغی در گفت‌وگو با ایسنا بیان کرد: جهاد دانشگاهی لرستان در راستای توسعه استان پژوهش‌های مختلفی انجام داده که قابل تقدیر است.
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: مراکز علمی از جهاد دانشگاهی الگوبرداری کنند.

وی ادامه داد: خدمت صادقانه، کار جهادی، تبدیل ایده به فرصت، حمایت از نخبگان و انجام فعالیت‌های علمی از ویژگی‎های بارز جهاد دانشگاهی است.

عضو مجلس خبرگان رهبری در ادامه اظهار کرد: کمک به درمان ناباروری زوجین به نوعی امیدآفرینی و تبدیل ناامیدی‎ها به امید بوده و جهاد دانشگاهی لرستان با راه‌اندازی مرکز درمان ناباروری امید را به زندگی زوجین نابارور وارد کرده است.

وی گفت: با توجه به بالا بودن هزینه‌های مربوط به درمان ناباروی و همچنین کمبود امکانات و تجهیزات در این مرکز نیاز است خیرین پای کار بیایند.

نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری اضافه کرد: کمک به درمان ناباروری یک کار خیر و خداپسندانه است که باید زمینه مشارکت خیرین، نیکوکاران و ارگان‌ها و نهادهایی مثل مجمع خیرین سلامت مهیا شود.

وی اضافه کرد: جهاد دانشگاهی لرستان در بحث درمان ناباروی و کمک به زوجین نابارور موفق عمل کرده است و ما شاهد هستیم بسیاری از زوجین ناباروری که امیدی به بچه‌دار شدن نداشتند با مراجعه به مراکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی توانسته‌اند صاحب فرزند شوند.

مبلغی با اشاره به اینکه جهاد دانشگاهی به عنوان مولود انقلاب هم کتابخانه‌ای مطالعه داشته و هم میدانی و تحقیقاتی پیشرفت‌هایی کرده که بسیار معجزه آسا بوده است، تصریح کرد: فعالیت‌های جهاد دانشگاهی لرستان حقیقتا امید بخش است و دانشگاه‌ها و سایر مراکز آموزش عالی باید از جهاد دانشگاهی الگوبرداری کنند.

وی افزود: یکی از مهمترین ویژگی‎های جهاد دانشگاهی امیدآفرینی است و اقدامات مهم و کارهای رو به پیشرفت جهاد دانشگاهی جای تقدیر دارد.

text to speech icon

کلید واژه ها: دانشگاهی جهاد دانشگاهی دانشگاهی لرستان جهاد جهاد دانشگاهی لرستان درمان درمان ناباروری ناباروری لرستان زوجین


نظر شما :