رئیس جهاد دانشگاهی واحد لرستان خبر داد: ارسال ۸۰ اثر به جشنواره تایپوگرافی القاب امام زمان(عج)

۱۷ خرداد ۱۴۰۱ | ۰۹:۰۳ کد : ۴۴۷۳۰ اخبار برگزیده آخرین اخبار فرهنگی
تعداد بازدید:۳۸
رئیس جهاد دانشگاهی واحد لرستان از ارسال ۸۰ اثر به دبیرخانه جشنواره تایپوگرافی اسماء و القاب امام زمان(عج) خبر داد.
رئیس جهاد دانشگاهی واحد لرستان خبر داد:  ارسال ۸۰ اثر به جشنواره تایپوگرافی القاب امام زمان(عج)

امین سلاحورزیان از انجام داوری آثار ارسالی به جشنواره «تایپوگرافی القاب امام زمان(عج)» خبر داد و اظهار کرد: با فراخوان این جشنواره ۸۰ اثر از هنرمندان به دبیرخانه جشنواره ارسال شد.

وی ادامه داد: کار داوری این آثار با حضور داوران حوزه گرافیک و هنرهای تجسمی انجام شد که در پایان ۲۰ اثر برای بخش نمایشگاهی این جشنواره و ۱۲ اثر نیز به‌عنوان آثار برتر انتخاب شد.

سلاحورزیان افزود: در آیین اختتامیه جشنواره که همزمان با دهه کرامت در تالار شهید آوینی مجتمع فرهنگی و هنری اداره‌ فرهنگ و ارشاد اسلامی خرم‌آباد برگزار می‌شود، از صاحبان این آثار تجلیل خواهد شد.

وی ترویج فرهنگ مهدویت و زمینه‌سازی برای حضور نقش‌آفرین هنرمندان را از اهداف برگزاری این جشنواره فرهنگی اعلام کرد و ادامه داد: این جشنواره به همت جهاد دانشگاهی واحد لرستان و ستاد اقامه نماز و بنیاد بنیاد فرهنگی مهدی موعود(عج) لرستان و مشارکت سازمان فعالیت‌های قرآنی کشور، سازمان دانشجویان لرستان، اداره‌کل امور مالیاتی، اداره‌کل تبلیغات اسلامی، دانشگاه علوم پزشکی، صداوسیما و اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان برگزار شده است.

گفتنی است، ذبیح‌الله ذهابی، الهام وجدی، پرمیس طاهری، بهمن شمس، فاطمه دیرکوندی، هانیه کمانکش، نازنین اسفندیاری، سمیه کهن‌زاده، عاطفه امیدی، کمال گلمرادی، علی افضلی و مریم نقی‌بیگی از برگزیدگان اولین دوره جشنواره «تایپوگرافی القاب امام زمان(عج) استان لرستان هستند.

text to speech icon

نظر شما :