بازدید معاون راهبری پارک ها و مراکز رشد و نوآوری جهاددانشگاهی از مراکز رشد جهاددانشگاهی لرستان

۰۹ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۳:۲۸ کد : ۴۴۴۰۴ تجاری سازی و اشتغال
تعداد بازدید:۳۲
معاون راهبری پارک‌ها و مراکز رشد و نوآوری جهاد دانشگاهی کشور گفت: واحدهای فناور در جهت جذب و تخصیص اعتبارات ویژه برای شرکت‌های نوپا و دانش بنیان تلاش کنند.
بازدید معاون راهبری پارک ها و مراکز رشد و نوآوری جهاددانشگاهی از مراکز رشد جهاددانشگاهی لرستان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد لرستان دکتر شام بیاتی به همراه کارشناسان سازمان تجاری‌سازی فناوری و اقتصاد دانش بنیان از مرکز رشد واحدهای فناور جهاد دانشگاهی در خرم‌آباد و مرکز نوآوری و شتابدهی در شهرستان بروجرد بازدید و در جریان فعالیت‌ها و چالش‌های مرتبط با حوزه فعالیت این فناوران قرار گرفت.

وی در این بازدید بیان کرد: در راستای شعار سال تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین واحدهای فناور می‌بایست در جهت جذب و تخصیص اعتبارات ویژه برای شرکت‌های نوپا و دانش بنیان و کمک به توسعه فناوری‌های آنها تلاش کنند.

شام بیاتی اظهار کرد: مراکز رشد لرستان برای پیشبرد اهداف خود و واحدهای فناور ارتباط وسیع‌تری با مراکز رشد منطقه زاگرس  از جمله پارک علم و فناوری کرمانشاه استان داشته باشند.

این مقام مسئول پس از شنیدن چالش‌های واحدهای فناور در خصوص مساعدت و جذب اعتبار برای مراکز رشد و نوآوری جهاد دانشگاهی در لرستان قول مساعد داد.

گفتنی است همچنین با حضور معاون راهبری پارک‌ها و مراکز رشد و نوآوری جهاد دانشگاهی کشور و امین سلاحورزیان رئیس جهاد دانشگاهی لرستان مشکلات و پتانسیل‌های واحدهای فناور مستقر مطرح و راهکارها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

text to speech icon

نظر شما :