برگزاری نشست «معنویت و اخلاق در بیانیه گام دوم انقلاب» در لرستان

۰۴ دی ۱۴۰۰ | ۱۱:۲۴ کد : ۳۹۴۲۹ فرهنگی
تعداد بازدید:۷۱
نشست تخصصی «معنویت و اخلاق در بیانیه گام دوم انقلاب» به همت دبیرخانه گفتمان دانشجویی بیانیه گام دوم انقلاب سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی لرستان و همکاری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های لرستان برگزار می‌شود.
برگزاری نشست «معنویت و اخلاق در بیانیه گام دوم انقلاب» در لرستان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی لرستان، نشست تخصصی «معنویت و اخلاق در بیانیه گام دوم انقلاب» به همت دبیرخانه گفتمان دانشجویی بیانیه گام دوم انقلاب سازمان دانشجویان این واحد و همکاری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان چهارشنبه، هشتم دی‌‌ماه از ساعت ۱۰ در دانشگاه لرستان برگزار می‌شود.

در این نشست، کمیته تخصصی معنویت و اخلاق اسلامی سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی لرستان با هدف انسجام بهتر و فعالیت‌های تخصصی دبیرخانه دائمی گفتمان دانشجویی بیانیه گام دوم انقلاب تشکیل می‌شود.

از محورهای اصلی این نشست می‌توان به تعریف معنویت و اخلاق از نگاه اسلام و چگونگی گسترش آن در دانشگاه و موانع اصلی گسترش معنویت و اخلاق در دانشگاه‌ها اشاره کرد.

یادآور می‌شود، در برگزاری این نشست تخصصی، مرکز امام و انقلاب سازمان دانشجویان و خبرگزاری‌‎های ایکنا و ایسنای جهاددانشگاهی لرستان نیز مشارکت دارند.

text to speech icon

نظر شما :