ثبت‌نام بدون کنکور مرکز علمی‌- کاربردی جهاددانشگاهی لرستان آغاز شد

۱۸ آذر ۱۴۰۰ | ۱۲:۱۱ کد : ۳۸۹۴۸ آموزشی
تعداد بازدید:۲۲۵
رئیس مرکز علمی- کاربردی جهاددانشگاهی لرستان از آغاز پذیرش بدون کنکور دانشجو در مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی خبر داد.
ثبت‌نام بدون کنکور مرکز علمی‌- کاربردی جهاددانشگاهی لرستان آغاز شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی لرستان، شاهرخ جایدری در این رابطه اظهار کرد: مرکز علمی- کاربردی جهاددانشگاهی لرستان تحت نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی در مقاطع کاردانی و کارشناسی از تاریخ ۱۶ آذرماه بدون کنکور دانشجو می‌پذیرد.

وی با اشاره به رشته‌های ارائه شده در مقطع کاردانی بیان کرد: در این مقطع، کاردانی فنی عمران- نگهداری و مرمت ساختمان، فنی فناوری اطلاعات- اینترنت و شبکه های گسترده، فنی معماری- معماری شهری، فنی نرم افزار- برنامه سازی کامپیوتر، فنی نقشه برداری کارگاهی، فنی باغبانی - تولیدات گلخانه ای، فنی باغبانی - گیاهان دارویی و معطر، کاردانی حرفه‌ای مددکاری اجتماعی- مددکاری خانواده، کاردانی حرفه‌ای تربیت مربی پیش دبستانی و کاردانی حرفه‌ای تکنولوژی آموزشی پذیرش دانشجو خواهیم داشت.

رئیس مرکز علمی- کاربردی جهاددانشگاهی لرستان درخصوص جذب دانشجو در مقطع کارشناسی نیز گفت: همچنین این مرکز در رشته‌های کارشناسی حرفه‌ای مدیریت امور فرهنگی- برنامه ریزی فرهنگی، کارشناسی حرفه‌ای حسابداری _ حسابرسی، مهندسی فناوری اطلاعات - فناوری اطلاعات، مهندسی فناوری عمران - ساختمان سازی، مهندسی فناوری معماری - طراحی و نوسازی بافت‌های فرسوده، کارشناسی حرفه‌ای حسابداری امور مالی و کارشناسی حرفه‌ای مددکاری اجتماعی- خانواده برای نیمسال بهمن ۱۴۰۰ دانشجو می‌پذیرد.

وی از مزایای مراکز علمی-کاربردی به مناسب بودن شهریه تحصیلی نسبت به سایر دانشگاه‌های غیردولتی و پذیرش بدون آزمون اشاره کرد و در ادامه افزود: همچنین شرط سوابق تحصیلی و دارا بودن معدل بالای ۱۲، عدم لحاظ کردن نوع رشته دیپلم یا کاردانی، برای پذیرش رشته و مقطع جدید تحصیلی از دیگر مزایای تحصیل در این مراکز است.

جایدری تسهیل شرایط تحصیل برای دانشجویان را از اهداف این مرکز برشمرد و در ادامه با اشاره به پرداخت وام قرض‌الحسنه صندوق رفاه دانشجویان اظهار کرد: بخش اعظم شهریه تحصیلی از طریق این تسهیلات پرداخت شده و بازپرداخت اقساط پس از فراغت از تحصیل دانشجو خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: ماهیت مراکز علمی- کاربردی آموزش همراه با کسب مهارت و آشنایی با محیط کار و مشاغل مرتبط است؛ تمام تلاش ما در راستای این هدف خواهد بود بنابراین با بهره‌گیری از مدرسان مجرب و فعال کردن روحیه خودباوری دانشجویان، آمادگی آنان را برای ورود به عرصه‌های مهارتی و بازار فراهم می‌کنیم.

رئیس مرکز علمی-کاربردی جهاددانشگاهی لرستان در پایان گفت: متقاضیان می‌توانند جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با شماره واتساپ 09165616690 تماس حاصل کنند.

وی خاطرنشان کرد: همچنین لندینگ پیج موسسه آموزش عالی علمی-کاربردی جهاددانشگاهی به آدرس mahersho.iastjd.ac.ir راه‌اندازی شده و علاقه‌مندان می‌توانند با استفاده از آن به راحتی ارتباط برقرار کرده و مشاوره لازم را دریافت کنند.

text to speech icon

( ۱ )

نظر شما :