با حضور معاون سیاسی استاندار صورت پذیرفت؛

تقدیر از جهاددانشگاهی لرستان برای انجام موفقیت‎ آمیز طرح «منش»

۱۴ آذر ۱۴۰۰ | ۱۲:۵۱ کد : ۳۸۶۵۴ اخبار برگزیده تجاری سازی و اشتغال
تعداد بازدید:۲۴۴
جهاددانشگاهی لرستان برای اجرای موفق طرح منش در استان مورد تقدیر قرار گرفت.
تقدیر از جهاددانشگاهی لرستان برای انجام موفقیت‎ آمیز طرح «منش»

‌به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی لرستان، در مراسمی با حضور دکتر ثمینی معاون سیاسی استاندار لرستان، مدیرکل ورزش و جوانان و سایر دستگاه‎های اجرایی استان از تلاش‎های جهاددانشگاهی لرستان برای اجرای موفق طرح منش در استان تقدیر شد.

در متن این تقدیرنامه آمده است:

«جناب آقای دکتر امین سلاحورزیان

ریاست محترم جهاددانشگاهی واحد لرستان

با سلام و تحیات الهی

توفیق خدمت به نیکوترین و شایسته‎ترین مردم در نظام اسلامی، فرصت گران‎بها و پرافتخاری است که علاوه بر خشنودی مردم، موجبات رضایت پروردگار متعال را در پی خواهد داشت و به یقین در این راستا کسانی موفق و سربلند خواهند بود که بتوانند به خوبی از این فرصت مسئولیت در راستای جلب رضایت خداوند و خدمت صادقانه و موثر به مردم نهایت استفاده را ببرند. قطعا کار برای رضای خداوند بدون اجر و پاداش نخواهد ماند.

فرصت را غنیمت شمرده و با اهداء این لوح از حضرتعالی بدلیل انجام موفقیت‎آمیز طرح منش(طرح شتابدهی کسب و کارهای فناورانه جوانان) با همکاری این اداره کل تقدیر می‎نماید.

امید است همچون گذشته با استعانت از درگاه حضرت احدیت در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) در راستای اجرای آرمان‎های بلند امام راحل عظیم‎الشان(ره) تحت زعامت مقام معظم رهبری حضرت آیت‎الله العظمی خامنه‎ای(مدظله‎العالی) موید و منصور باشید.

حشمت‎الله امان‎الهی

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان»

گفتنی است این طرح در سه فاز اجرایی شده که جهاددانشگاهی لرستان در فاز اول و دوم واحد برتر کشور بوده و با توجه به فعالیت‎های صورت گرفته امید می‎رود با توجه به اتمام طرح در فاز سوم نیز جزو استان‎های برتر باشیم.

text to speech icon

نظر شما :