دکتر سلاحورزیان خبر داد:

آمادگی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی لرستان برای چاپ و نشر کتب علمی و دانشگاهی

۰۹ آذر ۱۴۰۰ | ۱۴:۰۰ کد : ۳۸۵۳۸ اخبار برگزیده فرهنگی
تعداد بازدید:۱۱۸
رئیس جهاددانشگاهی لرستان از آمادگی سازمان انتشارات این واحد برای چاپ و نشر کتب علمی و دانشگاهی خبر داد.
آمادگی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی لرستان برای چاپ و نشر کتب علمی و دانشگاهی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی لرستان، دکتر امین سلاحورزیان با بیان اینکه فرهنگ و تاریخ ما ایرانیان الفتی دیرینه با کتاب دارد، اظهار کرد: در همین راستا نیز جهاددانشگاهی به عنوان نهادی علمی و انقلابی سعی کرده در این عرصه نیز سهم بسزا و موثری داشته باشد.

وی بیان کرد: در همین راستا سازمان انتشارات جهاددانشگاهی با هدف انجام فعالیت‎های تولیدی، ترویجی، تبلیغی و کمک آموزشی در خصوص فرهنگ مکتوب با تأکید بر آثار دانشگاهی، انضباط تشکیلاتی و نیز افزایش بهره‎وری فعالیت‎های انتشاراتی جهاد دانشگاهی تاسیس شد.

دکتر سلاحورزیان ادامه داد: هم‎اکنون سازمان انتشارات جهاددانشگاهی در واحد لرستان نیز تاسیس و فعال شده است.

رئیس جهاددانشگاهی لرستان با اشاره به اینکه سازمان انتشارات این واحد با کادری مجرب و متخصص در حوزه نشر کتاب آمادگی کامل دارد تا در زمینه چاپ و نشر کتب علمی و دانشگاهی با پژوهشگران و دانشگاهیان استان همکاری داشته باشد، اضافه کرد: در انتشارات واحد استان آثار استادان، اهل قلم، مولفان و مترجمان در کوتاه‎ترین زمان ممکن و با کیفیت مطلوب چاپ و منتشر خواهند شد.

وی از در دست چاپ بودن دو جلد کتاب توسط این انتشارات خبر داد و گفت: علاقه‎مندان به چاپ کتاب‎های علمی و دانشگاهی می‎توانند با انتشارات جهاددانشگاهی لرستان به شماره تلفن 33214733-066 تماس حاصل کرده و از مراحل ارزیابی و چاپ کتاب مطلع شوند.

text to speech icon

نظر شما :