توسط مرکز نوآوری و شتاب‎دهی جهاددانشگاهی لرستان صورت گرفت؛

معرفی ۱۲ ایده برتر در جشنواره استارت‎آپ برتر

۱۷ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۳:۰۹ کد : ۳۵۵۹۹ تجاری سازی و اشتغال
تعداد بازدید:۱۶۷
جشنواره استارت‎آپ برتر توسط مرکز نوآوری و شتاب‎دهی جهاددانشگاهی لرستان برگزار شد.
معرفی ۱۲ ایده برتر در جشنواره استارت‎آپ برتر

   به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی لرستان، در راستای تجلیل از واحدهای فناور مستقر در مرکز نوآوری و شتاب دهی جوانان این واحد جشنواره استارت آپ برتر برگزار شد.

طی این مراسم دکتر امین سلاحورزیان مرکز نوآوری و شتاب‎دهی (منش) را یک ایده و کار نوینی برشمرد که در 13 استان به صورت پایلوت فعالیت خود را آغاز کرده است و در ادامه گفت: این طرح در لرستان نیز از شش ماه قبل توسط جهاددانشگاهی و با حمایت های اداره کل ورزش و جوانان شروع شده و خوشبختانه تابحال نیز در فازهای مختلف جزو استان‎های برتر بوده‎ایم.

وی موفقیت مرکز منش در لرستان را مرهون تلاش‎های همکاران زحمتکش در مرکز رشد و نوآوری جهاددانشگاهی لرستان عنوان کرد و افزود: همچنین حمایت‎های مادی و معنوی اداره کل ورزش و جوانان در پیشبرد اهداف این طرح نقش بسزایی داشته است که جای تقدیر دارد.

دکتر سلاحورزیان با اشاره به اینکه طرح منش، فضایی بوجود آورده که هر کسی می‌تواند ایده پردازی کند و آن را به مرحله اجرا برساند، اضافه کرد: گروه‎های مختلف دانش‌‎آموزی، دانشجویی و فارغ‎التحصیلان توسط این مرکز حمایت شده و توانسته‎اند علم خود را به ثروت تبدیل کنند.

سرپرست جهاددانشگاهی لرستان با آرزوی موفقیت روزافزون برای مجریان این طرح اظهار کرد: می‎توان با حمایت از کارافرینی، معضل بیکاری جوانان که بزرگ‎ترین مشکل روز جامعه است را حل کرد.

 گفتنی است طرح شتابدهی کسب و کارهای فناورانه جوانان توسط جهاددانشگاهی و با مشارکت اداره کل ورزش و جوانان استان اجرایی و طی آن 63 رویداد کارآفرینی برگزار و 100 ایده جذب شده است. نهایتا از مجموع این ایده‎ها 12 مورد به عنوان ایده‎های برتر شناسایی و با اهدای لوح تقدیر و جوایزی از آنها قدردانی شد.

text to speech icon

( ۲ )

نظر شما :