پیشران طرح ملی توسعه مشاغل خانگی لرستان در جمع برگزیدگان کارآفرین کشوری

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۲:۱۷ کد : ۳۰۹۱۵ اخبار برگزیده تجاری سازی و اشتغال
سرپرست جهاد دانشگاهی لرستان از انتخاب پیشران طرح ملی توسعه مشاغل خانگی این استان به عنوان کارآفرین برگزیده کشوری خبر داد.
پیشران طرح ملی توسعه مشاغل خانگی لرستان در جمع برگزیدگان کارآفرین کشوری

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی لرستان، دکتر امین سلاحورزیان با اشاره به انتخاب بانوی پلدختری در جمع برگزیدگان کارآفرین کشور اظهار کرد: بنابر گزارش روابط عمومی معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده، طاهره اصلانی بانوی کارآفرین و پیشران طرح ملی توسعه مشاغل خانگی به عنوان نفر دوم نهمین دوره زنان کارآفرین کشور در بخش شهری برگزیده شد.

وی ادامه داد: نهمین دور انتخاب زنان کارآفرین برتر با رای مردم که از ۱۹ فروردین سال جاری آغاز شده بود، با انتخاب نفرات برتر در ۲۴ اردیبهشت ماه به کار خود پایان داد و به زودی از برگزیدگان تقدیر به عمل خواهد آمد.

سلاحورزیان یادآور شد: این انتخابات از اسفند ۱۳۹۷ با ایجاد سامانه انتخاب برترین کارآفرینان زن بر روی سایت معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده برای آشنایی مردم و جوامع محلی با کارکرد این بانوان پرانگیزه و آثار آنان کار خود را آغاز کرده و هر ساله برگزار می‎شود.

سرپرست جهاد دانشگاهی لرستان خاطرنشان کرد: مجموعا در این دوره 15 نفر از بخش شهری و پنج نفر در حوزه روستایی انتخاب شدند.

وی افزود: طاهره اصلانی از  پیشرانان فعال حوزه قالی بافی و تابلو فرش شهرستان پلدختر در طرح توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانواره و همچنین طرح ملی توسعه مشاغل خانگی لرستان است.


نظر شما :