رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تاکید کرد:

استفاده از ظرفیت‌های جهاد دانشگاهی برای توانمندسازی دانشجویان لرستان

۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۴:۳۴ کد : ۳۰۳۶۴ آموزشی
تعداد بازدید:۱۵۵
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان بر لزوم استفاده از ظرفیت‌های جهاد دانشگاهی استان برای توانمندسازی دانشجویان این دانشگاه تاکید کرد.
استفاده از ظرفیت‌های جهاد دانشگاهی برای توانمندسازی دانشجویان لرستان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی لرستان، دکتر ایرج نیک‌پی در دیدار با دکتر امین سلاحورزیان، سرپرست جهاد دانشگاهی لرستان که در محل سالن کنفرانس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان برگزار شد، اظهار کرد: مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی خرم‌آباد یکی از بزرگترین مراکز استان است که جایگاه مناسبی در ارائه آموزش‌های کاربردی به دانشجویان دارد.

وی اضافه کرد: جهاد دانشگاهی لرستان دارای نقاط قوتی همچون پژوهش، کارآفرینی، فناوری و مرکز رشد، گیاهان دارویی و ... است که می‌تواند با ارائه دوره‌های کوتاه مدت آموزشی و برگزاری وبینارها با موضوعات مختلف در راستای توانمندسازی دانشجویان و عموم مردم قدم‌های موثری بردارد.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان تصریح کرد: برگزاری دوره‌های کوتاه مدت با شناسایی فرصت‌ها و با استفاده از ظرفیت‌های موجود جهاد دانشگاهی لرستان شدنی است که البته این آموزش‌ها متناسب با نیاز جامعه باشد.

نیک پی گفت: جهاد دانشگاهی استان با وجود نیروهای جوان و متخصص توانسته است گام‌های موثری در پیشرفت‌های علمی و پژوهشی بر دارد.

وی خاطرنشان کرد: جهاد دانشگاهی با ایجاد ایجاد خودباوری در نسل جوان و به‌ویژه دانشجویان می‌تواند در راستای توسعه استان گام‌های موثری بر دارد.

text to speech icon

نظر شما :