۱۱ رشته تحصیلی در مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی لرستان دایر است

۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۴:۲۳ کد : ۳۰۳۶۳ آموزشی
تعداد بازدید:۳۴۷
سرپرست جهاد دانشگاهی واحد لرستان گفت: ۱۱ رشته تحصیلی در مرکز علمی کاربردی این واحد دایر است.
۱۱ رشته تحصیلی در مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی لرستان دایر است

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی لرستان، دکتر امین سلاحورزیان در دیدار با دکتر ایرج نیک‌پی، رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان، بر لزوم کارآفرین بودن دانشگاه‎ها تاکید کرد و افزود: در همین راستا دانشگاه علمی کاربردی به عنوان تنها دانشگاه نسل سوم کشور، رشته های تحصیلی را به گونه ای طراحی کرده که فارغ التحصیلان پس از اتمام تحصیلات توانایی ورود به بازار کار را دارند.

وی با بیان اینکه  جهاددانشگاهی همواره یاری‎گر استان برای توسعه و پیشرفت بوده است، افزود: در همین راستا مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی لرستان طی سال ۱۳۸۶ تاسیس شد.

سلاحورزیان با یادآوری اینکه تاکنون ۳۸ رشته طی دو مقطع کارشناسی و کاردانی در این مرکز ایجاد شده است، گفت: این تعداد رشته تحصیلی در نظام ترمی و پودمانی دایر شده‌اند.

سرپرست جهاددانشگاهی واحد لرستان خاطرنشان کرد: هم‎اکنون نیز این مرکز با ۱۱ رشته در مقطع کاردانی و کارشناسی و بیش از ۶۵۰ دانشجو فعال است.

سلاحورزیان اضافه کرد: با توجه به زیرساختی که در زمینه گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی در بام لرستان ایجاد شده است آمادگی راه‌اندازی رشته‌های مربوط به این بخش در مرکز علمی کاربردی این واحد وجود دارد.

text to speech icon

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی لرستان علمی کاربردی دکتر امین سلاحورزیان


( ۵ )

نظر شما :