معاون فناوری جهاد دانشگاهی لرستان خبر داد:

برگزاری هشت رویداد کارآفرینی و کارگاه عمومی آموزشی در حوزه کسب و کار

۰۵ اسفند ۱۳۹۹ | ۰۸:۴۵ کد : ۲۸۴۴۲ تجاری سازی و اشتغال
معاون فناوری جهاد دانشگاهی لرستان گفت: طی سال‌جاری هشت رویداد کارآفرینی و کارگاه عمومی آموزشی در حوزه کسب و کار برگزار شد.
برگزاری هشت رویداد کارآفرینی و کارگاه عمومی آموزشی در حوزه کسب و کار

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی لرستان، رحیم بیرانوند با اشاره به برگزاری کارگاه‌های آموزشی و رویدادهای کارآفرینی با عناوین مختلف در طول سال در مرکز رشد جهاد دانشگاهی لرستان با محوریت کسب و کار اظهار کرد: طی سال جاری هشت رویداد کارآفرینی و کارگاه آموزشی برگزار کرده ایم.

وی ادامه داد: استقبال جوانان خلاق و کارآفرین از برگزاری این رویداد ها بسیار خوب است.

بیرانوند خاطرنشان کرد: کارگاه آموزشی بررسی فرصت ها و تهدیدها در کسب و کارهای نوپا رویداد صندلی تجربه" اینترنت و فرصت های درآمدزایی در گردشگری لرستان"، کارگاه آموزشی "روش های کسب درآمد در حوزه صنایع دستی"، کارگاه "توسعه کسب و کار و ایجاد اشتغال پایدار"، رویداد صندلی تجربه" ارتباط بسترهای فرهنگی و ایجاد کسب و کار"، کارگاه آموزشی "استارتاپ و مراحل راه اندازی آن"، رویداد دورهمی دیدار" راه اندازی کسب و کار در حوزه صنایع دستی"، صندلی تجربه در ستایش دورکاری و رویداد دورهمی دیدار" هم اندیشی و بررسی مشکلات و موانع پیشرفت جوانان خلاق" از جمله مواردی است که در طی سال جاری برگزار شده است.

معاون فناوری جهاد دانشگاهی لرستان خاطرنشان کرد: این رویدادها اغلب با هدف ایجاد انگیزه و آشنایی حداقلی مخاطبان با کارآفرینی و به خصوص راه اندازی کسب و کار با مدل استارتاپی برگزار می‌شوند.

وی یادآور شد: نتیجه اصلی که از این رویدادها به دست می‌آید ایجاد انگیزه در تعداد کمی از شرکت کنندگان است که با راهنمای مناسب و صحیح شانس این را خواهند داشت که در آینده کارآفرین شوند.


نظر شما :