معاون وزیر کار:

کارهای خوبی توسط جهاد دانشگاهی لرستان در مشاغل خانگی انجام شده است

۲۷ مهر ۱۳۹۹ | ۰۹:۳۷ کد : ۲۳۹۰۲ اخبار برگزیده ستادی
معاون توسعه، کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: کارهای خوبی توسط جهاد دانشگاهی لرستان در بحث مشاغل خانگی انجام شده است.
کارهای خوبی توسط جهاد دانشگاهی لرستان در مشاغل خانگی انجام شده است

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی لرستان، عیسی منصوری در جلسه شورای اداری پلدختر، اظهار کرد: یکسری منابع به‌عنوان تسهیلات در منطقه آمده و خواهد آمد فرض ما این است که یکسری موانع در بروکراسی اداری ما وجود دارد و اینجا هم وجود دارد و باید کوشش کنیم این موانع را برداریم و باید کار مردم را روان کنیم.

وی تصریح کرد: لیستی از مشکلات تسهیلات که جامانده یا متوقف شه به ما داده شود که راه‌حل آن گفته شود.

معاون وزیر کار خاطرنشان کرد: برای کسب‌وکار و حل مسائل اقتصادی و کسب‌وکار محله‌ای باید برنامه احیا کسب‌وکارهای آسیب‌دیده و برنامه مستقل برای آن‌ها دیده شود.

منصوری اضافه کرد: نتیجه کار باید آن باشد که رضایت مردم حاصل شود برای شهرستان طرح داده شود و این طرح و ایده باید با مشارکت مردم باشد تا مردم قبال آن احساس مسئولیت کنند.

وی بیان کرد: یک الگوی توسعه‌ای را مشخص کنند و بر اساس آن کار را جلو ببریم وقتی کاری که شروع می‌شود باید زیرساخت‌های آن انجام و برای کسب‌وکارها تدابیر اندیشیده شود.

این مسئول با اشاره به مشاغل خانگی نیز گفت: احیاء مشاغل خانگی و کمک به سرعت دادن جهت نتیجه دادن طرح در دست اقدام است.

وی افزود: با بررسی میدانی از طرح مشاغل خانگی که انجام دادیم، برای طرح در کوهدشت تلاش‌های زیادی توسط جهاد دانشگاهی انجام و خوب اجرا شده است و انتظار داریم در پلدختر نیز به همین شکل باشد.

منصوری تصریح کرد: کارهای خوبی توسط جهاد دانشگاهی لرستان در بحث مشاغل خانگی انجام شده است.

معاون وزیر کار ادامه داد: طرح‌های سرمایه‌گذار متوقف و جامانده را مرور کنیم و طرح‌های احیا منطقه را بررسی شود ظرف دو هفته طرح‌ها به فرماندار داده شود تا پیگیری شوند و آنجا که گیر بانکی هست منابع را کمک کنیم تأمین شود.

منصوری عنوان کرد: طرح‌ها با زمان‌بندی و چارچوب باشد که دنبال شوند در اجرا فرماندار مدیریت کند و با همکاری کارها پیش برود و از ظرفیت منطقه استفاده شود.


( ۱ )

نظر شما :