آمادگی وزارت تعاون برای واگذاری برخی فعالیت‌ها به جهاد دانشگاهی لرستان

۲۷ مهر ۱۳۹۹ | ۰۹:۰۸ کد : ۲۳۸۹۸ اخبار برگزیده ستادی
معاون وزیر تعاون با اشاره به آمادگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای تعامل بیشتر با جهاد دانشگاهی، گفت: در سطح استان نیز آمادگی هرگونه همکاری، انعقاد قرارداد و برون‌سپاری فعالیت‌ها به جهاد دانشگاهی وجود دارد.
آمادگی وزارت تعاون برای واگذاری برخی فعالیت‌ها به جهاد دانشگاهی لرستان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی لرستان، حاتم شاکرمی جهاد دانشگاهی را از ظرفیت‌های مهم کشور دانست و گفت: امیدواریم در حوزه‌های مختلف شاهد هماهنگی و همکاری بیشتر و بهتر جهاددانشگاهی لرستان با وزارت تعاون باشیم.

وی با بیان اینکه در سطح ملی قراردادهایی بین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی وجود دارد، افزود: اگر جهاد دانشگاهی لرستان می‌تواند در قالب تفاهم نامه منعقد شده، فعالیت‌هایی انجام دهد این آمادگی هم از طرف وزارت تعاون و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان وجود دارد.

شاکرمی با اشاره به اینکه جهاد دانشگاهی دارای پتانسیل‌های علمی، آموزشی و تحقیقاتی در زمینه بازاریابی محصولات و تحقیقات است، افزود: مضاف بر این اگر طرح های دیگری که بتواند به رونق اشتغال کمک کند، آمادگی انعقاد قرارداد با جهاد دانشگاهی لرستان وجود دارد و در این راستا هیچ محدودیتی وجود ندارد.

وی با ذکر این مطلب که جهاددانشگاهی طرح‌های واگذار شده وزارت تعاون را به نحو احسن و موثر انجام داده است، تصریح کرد: با توجه به اینکه جهاد دانشگاهی لرستان دارای ظرفیت‌های فرهنگی، رسانه‌ای، آموزشی، پرورش گیاهان دارویی و کشت گلخانه‌ای است از هر طرحی که به توسعه مشاغل بینجامد حمایت، پشتیبانی و استقبال می‌کنیم.

این معاون وزیر تعاون گفت: جهاد دانشگاهی لرستان، توانایی‌ها، ظرفیت‌ها و تمام ظرفیت‌های خود را به طور جامع به دستگاه‌های تابعه وزارت تعاون در لرستان تحویل دهد.


نظر شما :