رئیس جهاد دانشگاهی لرستان خبر داد:

شرکت بیش از ۳۶۰۰ نفر در آزمون استخدامی آموزشیاران نهضت سوادآموزی، ثبت‌اسناد و صنایع شیر

۲۲ تیر ۱۳۹۹ | ۱۰:۳۹ کد : ۲۰۰۴۶ اخبار برگزیده آموزشی
رئیس جهاد دانشگاهی لرستان از شرکت بیش از ۳۶۰۰ نفر در آزمون استخدامی آموزشیاران نهضت سوادآموزی، ثبت‌اسناد و صنایع شیر استان خبر داد.
شرکت بیش از ۳۶۰۰ نفر در آزمون استخدامی آموزشیاران نهضت سوادآموزی، ثبت‌اسناد و صنایع شیر

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی لرستان، دکتر سید علی نادر دهقانی بیان کرد: آزمون استخدامی آموزشیاران نهضت سوادآموزی، ثبت‌اسناد و صنایع شیر استان امروز با همکاری و مشارکت همه دستگاه‌های اجرایی و همکاران جهاد دانشگاهی در استان برگزار شد.

وی اظهار کرد: در این آزمون مجموعاً ۳۶۳۰ نفر شرکت کرده بودند که لرستان به لحاظ متقاضیان دومین استان کشور محسوب می‌شود.

دکتر دهقانی ادامه داد: با توجه به شرایط کشور و استان در بحث کرونا، تلاش شد آزمون به‌صورت غیرمتمرکز برگزار شود.

رئیس جهاد دانشگاهی لرستان اضافه کرد: این آزمون استخدامی مجموعاً در پنج شهرستان خرم‌آباد، بروجرد، سلسله، پل‌دختر و کوهدشت در ۱۴ حوزه امتحانی برگزار شد.

عضو هیئت علمی جهاد دانشگاهی لرستان با بیان اینکه از همه دستگاه‌های اجرایی که به‌صورت جهادگرانه و صادقانه با جهاد دانشگاهی همکاری کردند تا این آزمون به نحو شایسته‌ای در استان برگزار شود قدردانی می‌کنم، خاطرنشان کرد: استانداری، دانشگاه علوم‌پزشکی، نهادهای امنیتی و انتظامی، فرمانداران، شرکت‌های برق و آبفا، شهرداری‌ها و اورژانس در برگزاری آزمون استخدامی همکاری گسترده‌ای با جهاد دانشگاهی داشتند که جای تقدیر دارد.

دکتر دهقانی با تقدیر از تلاش همکاران جهاد دانشگاهی در برگزاری آزمون، گفت: بر اساس بازدیدهایی که از محل‌های آزمون توسط دستگاه‌های اجرایی ازجمله آموزش و پرورش و ثبت‌اسناد و صنایع شیر انجام شد فرآیند آزمون خوب ارزیابی شد و خوشبختانه مشکل خاصی نداشتیم.

رئیس جهاد دانشگاهی لرستان با بیان اینکه با فراهم شدن بسترهای لازم و تلاش‌های گسترده این آزمون استخدامی باکیفیت عالی برگزار شد تا حق کسی ضایع نشود، افزود: از استاندار لرستان، معاونین استاندار و به‌خصوص معاون سیاسی امنیتی که علیرغم شرایط استان در بحث کرونا بسیار همکاری کردند تا آزمون به نحو مطلوب برگزار شود تشکر و قدردانی می‌کنیم.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه آزمون با مجوز ملی در تمام کشور برگزار شد، یادآور شد: با توجه به حمایت و پشتیبانی‌های انجام شده از جهاد دانشگاهی ما هم تلاش کردیم پاسخ این اعتماد را بدهیم.

رئیس جهاد دانشگاهی لرستان گفت: نتایج این آزمون استخدامی از طریق سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی اعلام خواهد شد.

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی لرستان آزمون استخدامی


( ۱ )

نظر شما :