منتخب مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس:

از برنامه‌های علمی جهاد دانشگاهی در لرستان حمایت خواهیم کرد

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۰:۵۳ کد : ۱۸۲۱۵ پژوهشی
منتخب مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس گفت: از برنامه‌های علمی جهاد دانشگاهی در لرستان حمایت خواهیم کرد.
از برنامه‌های علمی جهاد دانشگاهی در لرستان حمایت خواهیم کرد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی لرستان، مهرداد ویس‌کرمی‌ با اشاره به بازدیدش از مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی لرستان بیان کرد: باید هر چه سریع‌تر نیازهای جهاد دانشگاهی استان به ما ارائه تا پیگیری‌ها و حمایت‌های لازم‌ نیز انجام شود.

وی اضافه کرد: از اولویت‌های اساسی توسط جهاد دانشگاهی لرستان دفاع خواهیم کرد.

ویس‌کرمی افزود: مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی جزو سه مرکز برتر کشور از نظر تجهیزات است که جای قدردانی دارد.

این منتخب مردم در مجلس با بیان این‌که در بحث اضافه شدن متخصصین به مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی استان کمک خواهیم کرد، یادآور شد: مرکز نیاز به گسترش دارد که این کار به اعتبار نیاز داشته و پیگیری‌های لازم را انجام خواهیم داد. برای پیگیری و حمایت از برنامه‌های جهاد دانشگاهی استان قرار است با رئیس سازمان جهاد دانشگاهی کشور جلسه‌ای برگزار کنیم.

وی با بیان اینکه تاکنون دفاع خوبی از برنامه‌های جهاد دانشگاهی توسط نمایندگان استان انجام نشده است، اضافه کرد: در بحث مرکز درمان ناباروری هرکاری از جمله جذب اعتبار و بودجه باشد انجام خواهم داد.

ویس‌کرمی با تأکید بر اینکه این مرکز در راستای توسعه استان راه‌اندازی شده است، افزود: جهاد دانشگاهی لرستان برای ما خیلی ارزشمند است، این نهاد و مرکز درمان ناباروری از حد انتظار فراتر عمل کرده و جای تقدیر دارد؛ خوشحالم چنین مرکزی در استان وجود داشته که می‌تواند مشکل ناباروری هزاران زوج استان را رفع کند و به‌عنوان توریسم درمانی نیز مورد استفاده قرار گیرد.

وی با بیان اینکه کندکاری و تنبلی در استان خیانت است، گفت: جهاد دانشگاهی استان و مدیران آن تخصصی کار می‌کنند و خوب نیز عمل کرده که جای تقدیر دارد. هر مدیری دوست دارد موفق باشد ولی زمانی که کسی از جمله نمایندگان از او حمایت نکنند ناامید می‌شود.

ویس‌کرمی بیان کرد: لرستان نیاز به مدیران شجاع، خودجوش و ریسک‌پذیر دارد. مدیری که برای مردم تلاش می‌کند به شرط پایبندی به ارزش‌های انقلاب، از او حمایت می‌کنیم هرچند تفکر سیاسی او با بنده متفاوت باشد.

وی گفت: مشکلات استان را باید احصاء کرده و در جهت رفع آن‌ها قدم برداریم.

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی لرستان منتخب مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس


نظر شما :