آماده پوشیدن لباس پاسداری از اسلام هستیم

۱۴ دی ۱۳۹۸ | ۱۱:۱۵ کد : ۱۴۸۲۶ فرهنگی
رئیس جهاد دانشگاهی لرستان گفت: آماده پوشیدن لباس پاسداری از اسلام هستیم.
آماده پوشیدن لباس پاسداری از اسلام هستیم

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی لرستان دکتر سید علی نادر دهقانی بیان کرد: شهادت سردار رشید، دلاور میدان‌های جهاد علیه استکبار جهانی به رهبری آمریکای خبیث و اسرائیل جنایتکار و پشتیبانی کشورهای حاشیه خلیج‌فارس که هستی آنها در گرو نوکری و تاراج منابع خدادادی آنها در مقابل جنایتکاران لاابالی جهانی به سرکردگی آمریکاست را به ساحت مقدس آقا امام زمان(عج)  و رهبر معظم انقلاب اسلامی که به سربازی ایشان افتخار می‌کنیم،  به برادران و دلاوران هشت سال دفاع مقدس و همرزمان پدرانمان امید مستضعفین جهان،  پاسداران و نیروهای نظامی کشور و خانواده سرافراز این سردار نامدار جهان اسلام و جامعه بیدار،  آگاه، خداشناس و قدرشناس سرزمین بزرگ ایران تسلیت می‌گویم.

وی بیان کرد: شهادت سردار سلیمانی به دست کسانی که به تعبیر روایت‌های اسلامی شکم‌هایشان از لقمه‌های حرام پر است و به تعبیر قرآن در مقابل واقعیت‌های پیرامون کر،  کور و لال هستند نشان داد که به تعبیر رهبر فرزانه انقلاب آمریکایی‌ها به‌هیچ‌وجه قابل‌اعتماد نیستند.

دکتر دهقانی اضافه کرد: شهید سلیمانی به جمع سرداران بزرگ ایران و جهان اسلام پیوست که پرچم حق‌طلبی را تا اهدای جان عزیز خود در دست داشت و یک لحظه در پیمودن مسیر حق‌طلبی شک و ابهام نداشت.

عضو هیئت علمی جهاد دانشگاهی لرستان افزود: حرام‌خواران استکبار بدانند که همه ما و فرزندانمان یک پاسدار برای دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام راحل عظیم‌الشان (ره)  و رهبر عزیز و بزرگوارمان که اگر اجازه دهد با هر آنچه در توان داریم از اهداف نظام به دفاع بر خواهیم خاست،  بوده،  هستیم و خواهیم ماند.

 وی یادآور شد: آمریکای جنایتکار و ترامپ بزدل بداند که اقدامات چند سال اخیر این کشور نشان از ترس و وحشت آنها از اراده ملت ایران و جهان اسلام در دفاع از مسلمانان سراسر جهان دارد.

رئیس جهاد دانشگاهی لرستان تصریح کرد: امروز جهان اسلام به رهبری مقام معظم رهبری توانسته است بینش و سطح آگاهی ملت‌ها را در شناخت اهداف پلید آمریکایی‌ها را در اقصی نقاط جهان افزایش دهد و این بزرگ‌ترین کابوس آنها شده است.

دکتر دهقانی افزود: آمریکای جنایتکار و ترامپ حرام‌خوار بداند هر کوچه و برزنی در سراسر ایران یک پادگان و خانواده باغیرت ایرانی یک گردان برای مبارزه با سیاست‌های پلید آن‌هاست.

این مسئول بیان کرد: قطعاً شهید پاسدار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی نمونه‌ای از جمعیت میلیاردی آزادیخواه و یکی از میلیون‌ها بچه شیعه شجاع و باغیرتی است که با درس‌گیری از مکتب امام شهید شیعیان حضرت اباعبدالله الحسین(ع)،  بیعت با یزیدیان زمان را حرام دانست و شهادت را راه سعادت و جاودانگی می‌دانند.

رئیس جهاد دانشگاهی لرستان افزود: شهادت سردار سلیمانی برای تک‌تک ما اندوهناک است ولی خداوند متعال را شاکریم که رئیس‌جمهور مدعی کدخدایی جهان شخصاً دستور چنین جنایتی را صادر کرده است تا هیچ ابهامی در خوی درندگی و پلید او و رفقای بی‌رحمش و ترس از مکتب امام خمینی(ره)  باقی نماند.

وی اظهار کرد: این اقدام پلید رئیس‌جمهور آمریکا همه ما را مصمم کرد تا در هر عرصه‌ای که هستیم با اطمینان به‌درستی مسیری که در آن قرار گرفته و تلاش می‌کنیم،  مصمم‌تر و با اراده و عزمی راسخ مسیرمان را تا تحقق استقلال،  آزادی،  جمهوری اسلامی و حمایت از جامعه مستضعف جهانی ادامه دهیم.

رئیس جهاد دانشگاهی لرستان گفت: از اندیشمندان دانشگاه‌های آمریکایی سؤال می‌کنیم آیا این است نظام‌نامه منشور حقوق بشری اتان  که سال‌هاست شعار آن را می‌دهید؟ با ژست روشنفکری سخنرانی کرده‌اید و کتاب‌ها نوشته و منتشر کرده‌اید ولی در گوشه گوشه جهان قتل و عام می‌کنید و ملت‌ها را داغدار می‌کنید،   البته که دلارهای حرام حاصل از غارت منابع ملت‌های عقب نگه داشته شده توسط سرانتان،  شما را هم کر و کور و لال کرده است . به شما هم خبر دهیم که خودباوری و اعتماد به توان داخلی و بی‌اعتمادی به بسیاری از دستاوردهای شما در علوم مختلف که گوشه‌هایی از آن در علوم پزشکی ،  ژنتیک و نظامی دامن‌گیر جوامع جهانی شده است بیداری دیگری را رقم زده است و خوب هم می‌دانید که هر آنچه هم دارید از تمدن ایرانی - اسلامی است که به‌ناحق بنام خود کرده‌اید.

دکتر دهقانی خاطرنشان کرد: مردم آمریکا بدانند که خاطرات تلخ سران آنها تا ابد در ذهن ملت‌ها باقی خواهد ماند و امروز بیداری جهانی که در اقصی نقاط جهان علیه سیاست‌های آن کشور در حال افزایش است،  هشداری به تداوم مسیری است که نابودی آن کشور و نوکران و دست‌بوسان آن است.

وی افزود: همه ما با دلی سرشار از درد و اندوهی سنگین منتظر دستور و فرمان فرمانده کل قوا هستیم تا لباس پاسداری از اسلام را بر تن پوشیده و مسیر حاج قاسم سلیمانی را ادامه دهیم.

کلید واژه ها: سردار سلیمانی جهاددانشگاهی استان لرستان جهاددانشگاهی لرستان


نظر شما :