رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان:

فعالیت‌های جهاد دانشگاهی بر مبنای شناخت مشکلات و نیازهای تخصصی است

۰۸ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۳:۴۶ کد : ۱۰۰۳۸ اخبار برگزیده آخرین اخبار ستادی آموزشی
فعالیت‌های جهاد دانشگاهی بر مبنای شناخت مشکلات و نیازهای تخصصی است

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان گفت: حمایت، تشویق و جذب دانشجویان و پژوهشگران جوان از عمده اهداف تاسیس جهاد دانشگاهی است.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان لرستان دکتر سعید فرح‎بخش، اظهار کرد: هدف اصلی جهاد دانشگاهی الگوسازی و فرهنگ سازی در سطح جامعه و انجام کارهایی بزرگ با اتکا بر توان خود است.

وی ادامه داد: حمایت، تشویق و جذب دانشجویان و پژوهشگران جوان و مستعد و برنامه‌ریزی و ایجاد شرایط و امکانات لازم به منظور فراهم آوردن زمینه فعالیت‌های علمی و پژوهشی آنان بر مبنای شناخت مشکلات واقعی و نیازهای تخصصی جامعه از عمده اهداف جهاد دانشگاهی بوده که در این خصوص قدم‌های خوبی برداشته است.

فرح‎بخش خاطرنشان کرد: جهاد دانشگاهی اقدامات خوبی در لرستان انجام داده و نمونه آن ایجاد شعبه‌ای از پژوهشکده رویان است.

رئیس دانشگاه علمی کاربردی لرستان ‏یادآور شد: این نهاد علمی در حوزه آموزشی نیز اقدامات خوبی انجام داده و فعالیت خوبی در این راستا دارد.

وی افزود: انجام تحقیقات توسعه‌ای و کاربردی از دیگراهداف تاسیس جهاد دانشگاهی است که از این نهاد انتظار می‌رود در راستای انجام تحقیقات کاربردی قدم بردارد.

فرح‎بخش خاطرنشان شد: تولید دانش محور از اهداف مهم این نهاد انقلابی است و به خوبی در سطح جامعه ما شاهد این قضیه از سوی جهاد دانشگاهی هستیم.


نظر شما :