برگزاری دوره های آموزشی ناظرین فنی روستایی توسط معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی واحد لرستان

۳۰ خرداد ۱۳۹۶ | ۰۰:۰۰ کد : ۷۶۱۷ آموزشی
برگزاری دوره های آموزشی ناظرین فنی روستایی توسط معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی واحد لرستان

دوره های آموزشی ناظرین فنی روستایی استان لرستان با همکاری اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان توسط معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی واحد لرستان در حال برگزاری است.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد لرستان، احمد عبدی پور معاون آموزشی واحد لرستان با بیان مطلب فوق گفت در این دوره ها تعداد 480 نفر مباحث تخصصی آموزشی را فرا می گیرند.

عبدی پور هدف از برگزاری این دوره ها را ارتقاء سطح دانش فنی مهندسین شاغل در بخش ساخت و ساز روستایی عنوان کرد و گفت: در این سلسله آموزشها، شرکت کنندگان مباحث آموزشی طرح معماری ساختمان های روستایی ، اقلیم و انرژی در ساختمان ها، روش های ساده زیبا سازی اماکن روستایی، ارزیابی کیفی ساختمان ها و مشکلات و مسائل اجرایی در ساختمان های روستایی را فرا می گیرند.

وی با بیان اینکه سعی شده است در این دوره ها از اساتید مجرب و دارای سوابق اجرایی استفاده شود گفت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته مقرر شده است شرکت کنندگان علاوه بر مباحث تئوری با همکاری مراکز فنی و حرفه ای استان در مباحث عملی دوره مذکور نیز شرکت نمایند.

وی در پایان یادآور شد این دوره ها تحت نظارت فنی اداره کل راه و شهرسازی برگزار و مجموع ساعات آموزشی مباحث مذکور 64 ساعت بوده که جمعاً 6 سرفصل آموزشی را شامل می شود.


نظر شما :