دوره آموزشی مدیریت بحران در جهاد دانشگاهی واحد لرستان

۳۰ خرداد ۱۳۹۶ | ۰۰:۰۰ کد : ۷۶۱۶ آموزشی
دوره آموزشی مدیریت بحران در جهاد دانشگاهی واحد لرستان

دوره های آموزشی مدیریت بحران در جهاد دانشگاهی واحد لرستان با همکاری مدیریت بحران استان در حال برگزاری است.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی، احمد عبدی پور معاون آموزشی واحد لرستان با بیان مطلب فوق گفت :طبق توافق صورت گرفته با معاونت امور عمرانی استانداری لرستان تعداد 800 نفر از کارشناسان و مدیران دستگاه های اجرایی، نهادهای عمومی غیر دولتی، بانک ها و ... در دوره های آموزشی مرتبط با مدیریت بحران شرکت می کنند.

احمد عبدی پور معاون آموزشی جهاد دانشگاهی در این زمینه گفت: از مهمترین دوره های آموزشی برگزار شده می توان به مدیریت سیلاب ها، رودخانه و ...، مدیریت بحران در زمین لرزه ها، مدیریت در آتش سوزی ها (اطفاء حریق) و ... اشاره نمود.

وی هدف از برگزاری این دوره ها را افزایش و ارتقاء دانش فنی و آمادگی دست اندرکاران مدیریت بحران شاغل در دستگاه های اجرایی و امدادی برای مقابله با شرایط اضطراری در مواقع بحران عنوان کرد و گفت طبق توافق صورت گرفته مجموعاً 16 سرفصل آموزشی مرتبط در این زمینه ها آموزش داده خواهد شد.

عبدی پور در پایان یادآور شد، مجموع ساعت آموزشی دوره های مذکور حدوداً 540 ساعت آموزشی بوده و جمعاً 800 نفر از دوره های مذکور بهره مند خواهد شد.

وی در پایان یادآور شد، دوره های آموزشی در حال برگزاری بوده و طبق برنامه ریزی صورت گرفته تا پایان تیر ماه مباحث آموزشی مذکور به اتمام خواهد رسید.


نظر شما :