برگزاری کارگاه‌ آموزشی «امنیت اجتماعی در قرآن» در خرم‌آباد

۳۰ آبان ۱۳۹۴ | ۰۰:۰۰ کد : ۷۳۸۷ فرهنگی
برگزاری کارگاه‌ آموزشی «امنیت اجتماعی در قرآن» در خرم‌آباد

کارگاه‌های میان‌رشته‌ای روخوانی و روان‌خوانی و امنیت اجتماعی در قرآن ۲۷ و ۲۸ آبان‌ماه به‌همت اداره فعالیت‌های فوق‌برنامه معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی در دانشکده علوم قرآنی خرم‌آباد برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد لرستان این کارگاه‌های میان‌رشته‌ای قرآن به‌مناسبت هفته قرآن و دانشگاه‌ها، با همکاری اداره فعالیت‌های فوق‌برنامه معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی لرستان با همکاری دانشکده علوم قرآنی خرم‌آباد برگزار شده است.

قرار است شش کارگاه قرآنی با موضوعات تدبر در قرآن، خانواده در قرآن، روخوانی قرآن، اعجاز در قرآن و اعتدال در قرآن  و امنیت اجتماعی در قرآن برگزار شود که از مجموع این شش کارگاه قرآنی، سه کارگاه به میزبانی جهاد دانشگاهی لرستان و سه کارگاه نیز به میزبانی دانشکده علوم قرآنی خرم‌آباد برگزار می‌شود که دو کارگاه آن شامل روخوانی و روان‌خوانی قرآن و امنیت اجتماعی در قرآن طی روزهای پنج‌شنبه و جمعه، 28 و 29 آبان‌ماه در دانشکده علوم قرآنی خرم‌آباد برگزار شد.

در این کارگاه‌های یک‌روزه که با بهره‌مندی 80 نفر از دانشجویان برگزار شد پس از پایان کارگاه آزمونی برگزار و به پذیرفته شدگان مدرک معتبر اهدا  شد.


نظر شما :