برگزاری ۶ کارگاه میان‌رشته‌ای قرآن توسط معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی لرستان

۲۴ آبان ۱۳۹۴ | ۰۰:۰۰ کد : ۷۳۸۰ فرهنگی
برگزاری ۶ کارگاه میان‌رشته‌ای قرآن توسط معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی لرستان

 مدیر فعالیت‌های فوق‌ برنامه معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی لرستان از برگزاری شش کارگاه میان ‌رشته‌ای قرآن به ‌مناسبت هفته قرآن و دانشگاه با همکاری جهاددانشگاهی لرستان و دانشکده علوم قرآنی خرم‌آباد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی لرستان، احمد حاتمی در گفتگو با خبرنگار ایکنا شعبه لرستان، با اشاره به هفته قرآن و دانشگاه‌ها، گفت: اداره فعالیت‌های فوق‌برنامه معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی لرستان با همکاری دانشکده علوم قرآنی خرم‌آباد به‌مناسبت گرامی‌داشت هفته قرآن و دانشگاه شش کارگاه میان‌رشته‌ای قرآنی را برگزار می‌کند.

وی افزود: این کارگاه‌های قرآنی با موضوعات تدبر در قرآن، خانواده در قرآن، روخوانی قرآن، اعجاز در قرآن و اعتدال در قرآن است.

حاتمی با اشاره به این‌که در برگزاری این کارگاه‌های قرآنی از وجود اساتیدی همچون؛ حافظی، قائدرحمت و فلاحیان استفاده خواهد شد، اضافه کرد: از مجموع این شش کارگاه قرآنی، سه کارگاه به میزبانی جهاد دانشگاهی لرستان و سه کارگاه نیز به میزبانی دانشکده علوم قرآنی خرم‌آباد برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد:  در سال گذشته نیز کارگاه‌های قرآنی با موضوعاتی مثل کاربرد ریاضی در قرآن، نجوم در قرآن، قرآن و خانواده به‌مناسبت گرامیداشت هفته قرآن و دانشگاه در جهاددانشگاهی لرستان برگزار شد که با استقبال دانشجویان مواجه شد.


نظر شما :