واحد فناور مستقر در مرکز رشد جهاد دانشگاهی لرستان؛ تولید ابزارک و پکیج‎های ترجمه و دوبلاژ در شرکت فناور ایده گستر بهت

۱۹ آبان ۱۳۹۴ | ۰۰:۰۰ کد : ۷۳۷۵ تجاری سازی و اشتغال
واحد فناور مستقر در مرکز رشد جهاد دانشگاهی لرستان؛ تولید ابزارک و پکیج‎های ترجمه و دوبلاژ در شرکت فناور ایده گستر بهت

رئیس هیأت مدیره شرکت فناور ایده گستر بهتا تحت حمایت مرکز رشد جهاد دانشگاهی لرستان از تولید 15 ابزارک خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد لرستان رضا مستوفی در گفت‎وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، بیان کرد: شرکت ایده گستر بهتا در زمینه‎های مختلفی فعال است که ازجمله می‎توان به تولید و ارائه پکیج‎های آموزشی اشاره کرد که کار ترجمه و دوبلاژ آن را انجام می‎دهیم. همچنین پکیج آموزش صفر تا صد کامپیوتر را نیز تهیه کرده‎ایم.

وی با اشاره به فعالیت‎های برنامه‎نویسی این شرکت، اظهار کرد: قسمتی از فعالیت ما مربوط به طراحی وب‎سایت و نرم‎افزارهای تحت سیستم اندروید و نرم‎افزار شامل ویندوز است.

مستوفی با اشاره به طراحی و ساخت 10 تا 15 ابزارک توسط این شرکت، ادامه داد: در حال حاضر این ابزارک‎ها در کافه بازار قابل دسترسی هستند و افراد می‎توانند آنها را دانلود کنند.

رئیس هیأت مدیره شرکت ایده گستر بهتا با بیان اینکه از مردادماه امسال تحت حمایت و پوشش مرکز رشد جهاد دانشگاهی واحد لرستان قرار گرفته‎ایم، افزود: در این مرکز ضمن ارائه خدمات مشاوره‎ای، شرکت تحت حمایت نیز قرار گرفته و از امکانات جهاد دانشگاهی برای توسعه خدمات خود استفاده می‎کند.

وی با اشاره به مشکلاتی که در زمینه توسعه خدمات خود دارند، افزود: طی بخشنامه‎ای که وزارت ارشاد اسلامی اعلام کرده تمامی شبکه‎های اجتماعی موظف به گرفتن مجوز هستند که این مجوز به شخصیت‎های حقوقی داده می‎شود و درخواست مجوزی که داده‎ایم هنوز بررسی نشده است.


نظر شما :