معاون پژوهشی جهاد دانشگاهی واحد لرستان خبر داد: برگزاری اولین جلسه هماهنگی کمیته تبلیغات ستاد برگزاری هفته پژوهش و فناوری

۱۶ آبان ۱۳۹۴ | ۰۰:۰۰ کد : ۷۳۶۹ پژوهشی
معاون پژوهشی جهاد دانشگاهی واحد لرستان خبر داد: برگزاری اولین جلسه هماهنگی کمیته تبلیغات ستاد برگزاری هفته پژوهش و فناوری

اولین جلسه هماهنگی کمیته تبلیغات ستاد برگزاری هفته پژوهش و فناوری لرستان با هدف هماهنگی بین همکاران حوزه پژوهشی و معرفی وظایف و تکالیف این کمیته، در معاونت پژوهش جهاد دانشگاهی واحد لرستان برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی لرستان،در این جلسه که به ریاست دکترسیدعلی نادر دهقانی، رئیس جهاد دانشگاهی واحد لرستان و همکاران حوزه پژوهش و معاون فرهنگی برگزار شد، بر اقدامات شایسته جهاد دانشگاهی به عنوان مسئول کمیته تبلیغات ستاد برگزاری هفته پژوهش و فناوری تاکید شد.

مهندس محمد صارمی معاون پژوهشی جهاد دانشگاهی واحد لرستان در این باره گفت: با توجه به اینکه جهاد دانشگاهی لرستان به عنوان مسئول کمیته اطلاع‎رسانی و تبلیغات هفته پژوهش تعیین شده است سعی کردیم در این فاصله زمانی که تا زمان برگزاری برنامه‎های این هفته باقی مانده جلساتی برای اطلاع‎رسانی بهتر و هماهنگی بیشتر با اعضای ستاد داشته باشیم.

وی ادامه داد: این جلسات با هدف این بوده که جهاد دانشگاهی واحد استان با دقت نظر بیشتری و با نوآوری و تبلیغات متفاوت‎تر نسبت به سال‎های گذشته در این هفته ورود پیدا کند.

صارمی بیان کرد: طی چند سال اخیر سازمان‎ها و ادارات در هفته پژوهش دستاوردهای پژوهشی خود را در معرض دید عموم به ویژه متقاضیان قرار می‎دهند که جهاد دانشگاهی نیز سعی کرده امسال نسبت به سال گذشته با بررسی و برنامه‎ریزی و تلاش، حضور پررنگ‎تری در این نمایشگاه داشته باشد.

وی اضافه کرد: چنانچه جهاد دانشگاهی واحد استان حمایت بیشتری از حوزه پژوهش داشته باشد کارها و برنامه‎ها شتاب بیشتری به خود می‎گیرد و به شرایط موفق‎تری دست خواهیم یافت.

صارمی تصریح کرد: خوشبختانه هم اکنون در مقایسه با سال گذشته پیشرفت چشمگیری در کارهای پژوهشی جهاد دانشگاهی واحد لرستان وجود دارد به طوری که در سال اول فعالیت خود 90 درصد اهداف سه ساله‎ای که ترسیم شده بود به انجام رساندیم و با ارزیابی از سوی سازمان مرکزی جهاد دانشگاهی، از تلاش‎های این معاونت تقدیر و این مهم منجر به جلب اعتماد آنان شد.


نظر شما :