مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان مطرح کرد:

آمادگی کامل برای تعامل بیشتر با جهاد دانشگاهی لرستان

۰۱ مرداد ۱۳۹۹ | ۰۹:۴۶ کد : ۲۰۵۴۸ اخبار برگزیده ستادی
جلسه بررسی زمینه‌های همکاری‌های جهاد دانشگاهی لرستان و اداره کل ثبت اسناد و املاک برگزار شد.
آمادگی کامل برای تعامل بیشتر با جهاد دانشگاهی لرستان

نشست دکتر سید علی نادر دهقانی رئیس جهاد دانشگاهی لرستان با مهندس علی‌اکبر باقری، مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان با هدف بررسی زمینه‌های همکاری، در سالن جلسات جهاد دانشگاهی برگزار شد.

در این جلسه باقری مدیر کل ثبت اسناد و املاک لرستان گفت:  موضوع نقشه‎های کاداستر تشویق و ترغیب مردم جهت تعویض اسناد مالکیت از اهمیت به سزایی برخوردار بوده که در این بخش باید بررسی کنیم چگونه می توانیم از ظرفیت جهاد دانشگاهی استفاده کنیم.

باقری بیان کرد: آمادگی کامل برای تعامل بیشتر با جهاد دانشگاهی لرستان در زمینه‌های مختلف در اداره کل ثبت اسناد و املاک استان وجود دارد.

در ادامه این نشست، دکتر سید علی نادر دهقانی رئیس جهاد دانشگاهی لرستان با ارائه گزارشی  از حوزه فعالیت‌های این نهاد در زمینه‌های علمی و فناوری، پژوهشی، آموزشی و فرهنگی بیان کرد: با توجه به ظرفیت و پتانسیل‌های موجود در جهاد دانشگاهی آمادگی اجرای پروژه تهیه نقشه عرصه املاک یا پذیرش مسئولیت عامل چهارم آن را داریم.

دکتر دهقانی با اشاره به اینکه جهاد دانشگاهی آمادگی کامل همکاری در زمینه‌های مختلف با سازمان ثبت اسناد و املاک را دارد، اظهار کرد: همچنین می‌توانیم با استفاده از ظرفیت رسانه‌ای جهاد دانشگاهی در بحث تشویق مردم به اخذ اسناد مالکیت خود همکاری متقابلی داشته باشیم.

گفتنی است در پایان این جلسه مقرر شد تفاهم‌نامه‌ همکاری جهاد دانشگاهی و ثبت اسناد و املاک پس از برگزاری نشست‌های بعدی منعقد شود.


نظر شما :