مدیرکل ورزش و جوانان:

با جهاد دانشگاهی لرستان برای جوانان گام‌های موثری بر خواهیم داشت

۳۰ دی ۱۳۹۸ | ۱۰:۱۱ کد : ۱۵۲۷۷ اخبار برگزیده
مدیرکل ورزش و جوانان لرستان می‌گوید: در کنار جهاد دانشگاهی می‌خواهیم برای جوانان گام‌های موثری برداریم.
با جهاد دانشگاهی لرستان برای جوانان گام‌های موثری بر خواهیم داشت

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی لرستان، سید علی کریمی در دیدار با دکتر دهقانی رئیس این واحد، اظهار کرد: دغدغه جوانان را داریم و خیلی خوشحال هستیم که فرصت همکاری با جهاد دانشگاهی ایجاد شده و می‌توانیم برای این قشر کار کنیم.

وی با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با جهاد دانشگاهی ادامه داد: این نهاد فعالیت‌های خوبی در بحث اشتغال و کارآفرینی برای جوانان انجام داده و بدون شک تفاهم‌نامه همکاری با جهاد دانشگاهی موثر خواهد بود.

کریمی تصریح کرد: جهاد دانشگاهی ظرفیت‌های خوبی دارد و امید می‌رود از این ظرفیت‌ها به درستی بهره ببرد و بازهم مثمرثمر باشد.

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان با بیان اینکه ۸۰۰ باشگاه ورزشی در استان فعالیت دارند که همگی درآمدزا هستند، افزود: هر باشگاه چند نفر به عنوان متولی اعم از مدیر و مربی دارد که تاکنون خیلی به این ظرفیت توجه نشده و این در حالی است که در بحث کارآفرینی و اشتغال آمار خوبی دارد.

وی بیان کرد: خیلی از ظرفیت‌های جوانان شناسایی نشده که نیاز است با برنامه‌ریزی مناسب تمام آنها را شناسایی و از آن استفاده‌ها کنیم.

کریمی یادآور شد: طرح‌های خوبی در بحث جوانان از وزارتخانه گرفته‌ایم و با تمام توان برای اجرایی کردن آنها تلاش می‌کنیم و در کنار جهاد دانشگاهی به دنبال این هستیم که برای جوانان گام برداریم.

لازم به توضیح است که در این جلسه تفاهم‌نامه همکاری بین اداره کل ورزش و جوانان و جهاد دانشگاهی لرستان منعقد شد.


نظر شما :