معاون سیاسی، امنیتی استانداری لرستان:

بازگشت امید در زوج‌های جوان/ مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی را حمایت می‌کنیم

۲۸ دی ۱۳۹۸ | ۱۳:۱۸ کد : ۱۵۱۹۶ اخبار برگزیده
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی استان امید را در میان زوج‌های جوان به وجود آورده و سبب تحکیم بنیان خانواده‌ها می‌شود.
بازگشت امید در زوج‌های جوان/ مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی را حمایت می‌کنیم

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی لرستان، دکتر محمود ثمینی ضمن تبریک متولد شدن نخستین  نوزاد مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی لرستان، افزود: راه‌اندازی این مرکز اتفاق بسیار بزرگ و مطالبه مردم استان بود که توسط جهاد دانشگاهی انجام شد.

وی با بیان اینکه کار بسیار بزرگی انجام شده است، ادامه داد: مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی لرستان یکی از مراکز مهم و پیشرفته کشور است. این مرکز امید را در استان و بین زوج‌های نابارور به وجود آورده است.

معاون سیاسی، امنیتی استانداری لرستان خاطرنشان کرد: قبلا که این مرکز در لرستان نبود زوج‌های نابارور مجبور بودند به استان‌های دیگر مثل تهران و اصفهان و یزد مراجعه کنند و هزینه‌های زیادی را متقبل می‌شدند که الان با راه‌اندازی این مرکز در لرستان این سفرها و هزینه‌ها خیلی کمتر شده است.

وی تاکید کرد: جهاد دانشگاهی لرستان کار بسیار بزرگی انجام داده و استانداری حمایت‌های زیادی از این مجموعه خواهد کرد؛ کمک می‌کنیم این مرکز تقویت شود و جوابگوی نیاز استان و مراجعه‌کنندگان باشد.

ثمینی با بیان اینکه مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی دارای پزشکان متخصص و فوق تخصص خیلی خوبی است و از علم روز و پیشرفته‌ترین امکانات برخوردار است، اضافه کرد: زوج‌های نابارور استان می‌توانند به این مرکز مراجعه کنند و هزینه‌های آن نسبت به بقیه مراکز کمتر و به صرفه‌تر است.

این معاون استاندار لرستان یکی از دلایل طلاق در استان را مسئله ناباروری زوجین عنوان و خاطرنشان کرد: با کمک مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی می‌توان امید را در میان زوج‌های جوان به وجود آورد و سبب تحکیم بنیان خانواده‌ها شد.


نظر شما :