اعلام نتایج داوری آثار نخستین جشنواره دانشجویی فرهنگی‌هنری اقوام ایران زمین

۰۴ دی ۱۳۹۸ | ۰۹:۳۵ کد : ۱۴۵۰۵ فرهنگی
دبیر اجرایی نخستین جشنواره دانشجویی فرهنگی هنری اقوام ایران زمین از اعلام نتایج داوری این جشنواره خبر داد.
اعلام نتایج داوری آثار نخستین جشنواره دانشجویی فرهنگی‌هنری اقوام ایران زمین

امین آزادبخت در گفت‌وگو با روابط عمومی جهاد دانشگاهی اظهار کرد: با اعلام نتایج داوری، برگزیدگان نخستین جشنواره دانشجویی فرهنگی‌هنری اقوام ایران زمین مشخص شدند.

برگزیدگان بخش عکس:

جواد رضایی، کیوان جعفری و حسین خسروی به‌صورت مشترک

شایسته تقدیر: علیرضا عطاریانی و امین رحمانی

بخش نمایشگاه عکس:

آثار فرشید اردلان، نگین محمدی‌فرد، مصطفی قربانی موحد، محمد حیدری، شکیبا طولابی، عرفان غفوری کیاسری، اردلان حسنعلی‌زاده، دیاکو رهبری، محمدرضا فربود قصرالدشتی، مجتبی ملک پوریان، محمد علی‌پور، کیوان جعفری، حسین خسروی و جواد رضایی

بخش گرافیک دیجیتال:

هیأت داوران اثری را به عنوان رتبه اول انتخاب نکرد.

عرفان غلامی و محمدتقی کریمی‌پور رتبه‌های دوم و سوم

شایسته تقدیر:

آثار سیدمحمد کاظمی، صبا حیدری و عرفان غلامی

داستان کوتاه:

داستان "نوار برگردان یک حس موازی" نوشته روح‌الله صالحی رتبه اول،

داستان "حارزنج" نوشته مهدی صادقی- سپیده شراهی رتبه دوم

داستان "آنور رود آبی" نوشته پدرام حقدوست رتبه سوم

همچنین آثار داستان سرگردانان(مرجان ایزدی)، نگهبان آتش(پوریا سعیدی)، باغچه اطفال(نازنین جلیلی)، داستان راز سرزمین من(سعید ناظمی)، داستان‌های شکمبه بز نذار عیدی کادیو و مسکان(علی مهرعلیزاده)، سیسوگ(الهام نظام‌جو)، زیرزمین(علیرضا محمدزاده)، و چهل سال حسرت(محسن کاویانی) در کتاب مجموعه داستان جشنواره به چاپ خواهد رسید.

انیمیشن:

 آثار نوای مهر(مطهره میرزایی)، در تیررس(مرضیه خیرخواه)، پریوش (آمنه منشی‌زاده) و از سرزمین‌های شرقی(سارا طبیب‌زاده)

مستند:

فیلم‌های سور، روایت کوچ، و بذر نذر از احمد احمدپور، بهون و چوقا از محمد مرادی جاوید، سالاری از علی اولیاء، کلماکره و گوهر زاگرس از ناصر ناصرپور، ترال از حجت‌الله عدالت‌پناه، نازگل و سراج از محمدرضا دهستانی، ایراکو از هاشم کریمی، پدر بلوط از اعظم مرادی، گوزل یور دومون اثری از محدثه عبدالهی، گاچو از علی اولیاء و لکی‌وش از محبوبه محرابی‌پور

آیین اختتامیه این جشنواره ساعت ۹ سه‌شنبه ۲۶ آذرماه در سالن اجتماعات دانشکده علوم پایه لرستان برگزار خواهد شد. همچنین فیلم‌ها و انیمیشن‌های منتخب روز ۲۵ آذر از ساعت ۸ تا ۱۶ در دانشگاه لرستان اکران و جدول زمان‌بندی اکران متعاقبا اعلام می‌شود.


نظر شما :